WISTA-konferencja

Dorota Raben » 24 września 2019

Stowarzyszenie Kobiet Gospodarki Morskiej i Handlu, w skrócie WISTA Poland, Women’s International Shipping and trading Association, należy do światowej, profesjonalnej organizacji kobiet pracujących w szeroko pojętej gospodarce morskiej jak i związanym z nią światowym handlem.

WISTA Poland stawia za cel wspieranie kobiet pracujących w gospodarce morskiej, umożliwienie im nawiązania osobistych i profesjonalnych kontaktów, prezentowania swoich osiągnięć, podnoszenia kwalifikacji i kompetencji.

Kobiety należące do WISTA Poland podołają każdemu wyzwaniu zawodowemu dzięki wsparciu członków organizacji, która działa w 38 krajach na całym świecie.

www.wistapoland.pl

20 września w Centrum Kultury Morskiej miała miejsce konferencja organizowana przez WISTA Poland pod tytułem " Multicultural communication". Dotyczyła inteligentnej komunikacji wielonarodowej, wielokulturowej, w różnych religiach. Miałam przyjemność uczestniczyć w roli moderatora i prowadzić część konferencji.

Wspaniała, międzynarodowa atmosfera, trochę humoru, wymiany doświadczeń. Fantastyczna organizacja i przede wszystkim śmietanka kobiet biznesu z branży morskiej. Dziękuję.

 

Komentarze: brak

« Powrót do listy wpisów

Dodaj Komentarzcaptcha