Festiwal Boss - Warszawa i Gdańsk

Dorota Raben » 22 kwietnia 2015

Wspaniała energia, wspaniali ludzie, wspaniałe momenty. 

Nie muszę wydarzenia opisywać, gdyż inni to zrobili za mnie. Jeden z uczestników, Pan Marcin wyraził zgodę na opublikowanie jego maila do mnie. Całego nie opublikuję, ale małą część :

" Pani Doroto, na wstępie chciałbym podziękować za wzięcie udziału w Festiwalu BOSS i tym samym umożliwienie mi uczestnictwa w Pani prelekcji. Cały ten dzień (sobota) na Uniwersytecie Warszawskim był dniem, w którym zrozumiałem jeszcze bardziej co chciałbym w życiu robić.

Uczestnictwo w Festiwalu nie jest przypadkiem, nikt mnie nie zaprosił, nie namawiał - widząc wydarzenie na Facebooku, nie zastanawiając się ani chwili postanowiłem że wezmę w nim udział. Skończyłem dobrą uczelnię, mam pewną pracę, pensje - która zaspokaja teoretycznie wszystkie moje potrzeby i doszedłem do wniosku, że mi to po prostu nie wystarcza, że się marnuję, że umiejętności które posiadam nie są w pełni wykorzystywane - a nie ma nic gorszego niż zagazowane Porsche :D Uświadomiłem sobie, że jeżeli się na to zgodzę stanę w miejscu, a stojąc w miejscu nigdy się nie rozwinę, nie osiągnę Swojego sukcesu. Chcę się ROZWIJAĆ! Aby jednak to zrobić muszę wiedzieć czego chcę - WIEM, muszę być odpowiednio zmotywowany - JESTEM, muszę przebywać z ludźmi, którzy osiągnęli w życiu swój własny SUKCES - zdobyli swój Mount Everest, to czego inni nie mogą, czyli robią to co kochają, robią to im sprawia przyjemność i dodatkowo na tym zarabiają - czyli życie pełnią życia.

 

Wiem, że Pani prelekcja była taką wisienką na torcie, która podsumowała cały festiwal-co jest naprawdę w życiu ważne. "

Marcin

 

Dla takich maili warto zadedykować swój czas na dzielenie się doświadczeniami, z których każdy może wziąć to co mu się przyda w jego życiu.

Ja również dziękuję.

 

 

Komentarze: brak

« Powrót do listy wpisów

Dodaj Komentarzcaptcha